0
محتویات سبد خرید
درباره ما

فیروزه نیشابوراستاد شاکری با بیش ازدو دهه سابقه تولید وعرضه بی نظیرترین انگشترهای مردانه و زنانه با انواع نگین ها به سراسر ایران وسایر  کشورها

1-تولید کننده  انواع انگشترهای درجه یک زنانه ومردانه با انواع نگین ها

2- قبول سفارشات ساخت انگشتر زنانه ومردانه و جواهرات  نقره  با انواع نگین ها

3- قبول سفارش انواع نگین ها

 4-کارشناسی مجرب برای  شناخت وتشخیص انواع نگین های اصل از غیر اصل

 

فیروزه  استاد شاکری  از سال 1373 هحری شمسی در زمینه  تولید زیباترین  و با کیفیت ترین انگشترهای نقره زنانه ومردانه با انواع نگین ها مشغول به کار بوده واین سایت با هدف رفع تمامی نیازهای مشتری  اعم از درک کامل ظاهر محصول و معرفی کامل مبتنی بر توضیحات صددرصد حقیقی محصول  افتتاح گردیده است.

 

 دفتر مرکزی فیروزه استاد شاکری در پایتخت معنوی ایران می‌باشد و فروش محصولات تنها به صورت اینترنتی نمی باشد بلکه  فیروزه  استاد شاکری  دارای فروشگاه فیزیکی جهت خرید حضوری نیز می‌باشد.

 

فیروزه استاد شاکری  بر سه اصل استوار است که بر خود واجب دانسته همواره تمامی این اصول را حفظ کند و نقض هر یک ازاین اصول را به منزله ی پایان کار خود می داند : 1. صداقت دررفتار 2.مناسب ترین قیمت 3. حفظ رضایتمندی مشتری

 فیروزه  استاد شاکری  تمام و کمال مسئولیت توضیحات محصول ، عیار بیان شده ، توضیحات در مورد نگین ها و ... را به عهده می گیرد.

فیروزه استاد شاکری  متعلق به شماست پس با ارسال نظرات و پیشنهادات خود ما  را در ارائه  بهترین ومتنوع ترین خدمات یاری رسانید.

 

انگشتر وفیروزه استاد شاکری هیچ شعبه دیگری ندارد.

دفتر مرکزی:مشهد- بلوار شهید آوینی - آوینی 35 - چهارراه چهارم - پلاک313 - فروشگاه فیروزه و انگشتر استاد شاکری

تلفن ثابت:2563167 513 98+   

تلفن  همراه:09151204315